Klasická celotelová masáž - sústava tlakových hmatov a rôznych typov trenia a hnetenia na ošetrenie

bolestí chrbta, presilených svalov, nespavosti a problémov spojených so stresom.

Masáž je zameraná na nohy, chrbát, šiju prípadne ruky.

 

Klasická čiastočná masáž - sústava tlakových hmatov a rôznych typov trenia a hnetenia na ošetrenie

bolestí chrbta, presilených svalov, nespavosti a problémov spojených so stresom.

Masáž je zameraná na chrbát a šiju alebo nohy.

 

Reflexná masáž chodidla - reflexoterapia chodidiel je druhom holistickej liečby, ktorá vznikla v Číne

pred 5000 rokmi. Funguje na princípe stimulácie nervových zakončení v nohách, ktorého dôsledkom je pocit hlbokého uvoľnenia.

 

Shiatsu masáž - japonská tlaková masáž, pri ktorej sa pracuje s telesnou energiou a systémom akupunktúrnych dráh, v ktorých táto energia prúdi. Shiatsu znamená stimuláciu tela pomocou ruky a prstov. Masáž sa aplikuje cez odev, doporučujeme zvoliť ľahký odev z prírodných materiálov. Žiadne oleje ani emulzie sa nepoužívajú.

 

Prístrojová lymfodrenáž - je vysoko účinný prístroj využívajúci prerušovaného jemného tlaku vzduchu pre zlepšovanie funkcie krvného a lymfatického obehu.

- opakovaným pôsobením jemného tlaku vzduchu dochádza k masírovaniu stuhnutých svalov a odstraňovaniu ich únavy.
- tlaková masáž pokožky účinne pôsobí proti celulitíde.
- použitie prístroja pred alebo po cvičení zvyšuje jeho účinnosť.

 

Hydromasážna vaňa - kúpeľ v hydromasážnej vani povzbudzuje celé telo, dávajúc mu pocit sviežosti a ľahkosti. Hydromasáž napomáha zrelaxovať, uľahčuje zaspávanie, zmierňuje rôzne bolesti, očisťuje pokožku. Znamenite pôsobí na chrbticu, modeluje postavu, napomáha látkovej výmene, uvoľňuje svalstvo. Hydromasážna vaňa je max. pre 3 osoby.

 

Infrasauna - využíva infračervené žiarenie pre priamy ohrev ľudského tkaniva do hĺbky. Infrasauna prehrieva organizmus do väčšej hĺbky ako klasická sauna. Infrasauna vylučuje 3x väčšie množstvo vody z organizmu pri relatívne nízkych teplotách od 40 do 60 oC. Nižšia teplota vzduchu je dôležitá pre ľudí s vyšším kardiovaskulárnym rizikom, pretože toto riziko sa v klasických saunách veľmi zvyšuje. V infrasaune je teplota príjemnejšia na dýchanie.

Infrasauna je max. pre 2 osoby.